środa, 14 kwietnia 2010

Zwracam się z prośbą do mieszkańców miasta o godne uczczenie pamięci ofiar prezydenckiego samolotu. Uhonorujmy tragicznie zmarłych, dekorując nasze domy flagami narodowymi z żałobnym kirem. Dziś ok. 10.30 wspólnie z radnymi zapalimy znicze pod Krzyżem Katyńskim. Wtedy też Krakowianom rozdawane będą flagi przygotowane przez miasto. Od wczoraj we wszystkich budynkach Urzędu Miasta Krakowa oraz na Rynku Głównym można otrzymać znaczki z herbem Krakowa przepasanym kirem.

4 komentarze:

 1. michał marcińczak nowy targ miasto królewskie15 kwietnia 2010 09:59

  Dziś składam doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Pana
  Jak można było podejmować decyzje które z góry było wiadome doprowadzą do ośmieszenie naszego kraju
  Ps odpowiedzialna trójca dziwiszkaczynskimajchrowski

  OdpowiedzUsuń
 2. romaquil.blog.onet.pl15 kwietnia 2010 21:11

  Panie Prezydencie, może ja już od tego wszystkiego wpadam w histerię, ale - na miłość boską! - sprawdźcie do cna ten chór, którego mają wysłuchać te "głowy świata"! Błagam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Panu dziękuję. Przepraszam, że tak mało formalnie. To nie przez brak szacunku. Ja się z wdzięczności Panu rozpłakałam. Bo już miałam stąd wyjeżdżać. Jeśli wszystkim dokoła jest wszystko jedno, to ja tu nie chcę żyć, a gdzie indziej nie potrafię. Dziś szłam z białoczerwonymi stokrotkami i zaczął do mnie jakiś człowiek strzelać na niby. To ciężkie. Co jest takiego złego w tym, ze sie jest państwowcem. Że się na co dzień i przy tragedii chce coś pokazać? Tak przecież zrobiłby mój dziadek. Gdzie jest przedwojenna lewica? Dziękuję Panu, że Pan daje jakąś nadzieję. Z wyrazami szacunku.

  Joanna Korab - Warszawa

  OdpowiedzUsuń